O mně

Jmenuji se Daniel, je mi téměř 20. let. Jsem introvert, velmi rád se učím novým jazykům.

Rád tvořím, spravuji, či zařizuji vše ohledně webových stránek, avšak nejsem žádný profesionál, ovládám na slušné úrovni jen HTML. PHP, CSS, ba dokonce jQuery jsem viděl jen velmi zběžně.

Tuto stránku nezakládám ani tak kvůli potřebě kritizovat okolní svět, slouží spíše jako můj osobní web, kde upozorním na věci, co mě buď baví, nebo znepokojují, samozřejmě mě potěší, když si to někdo přečte.

 

KDE PŮSOBÍM?

 

Edna.cz

Edna

 

Edna mi za poslední rok opravdu přirostla k srdci, ale teď se pro mě stala i něčím mnohem víc. Díky ní jsem získal první zaměstnání ve svém životě a už jen proto na ni nikdy nezapomenu. Aktivně se v současnosti podílím na webech Agents of S.H.I.E,L.D., ShooterThe Last Ship The Catchu posledních tří jmenovaných se dokonce podílím na tvorbě titulků.

 

fan-club-penguin.cz

Vůbec první web, který mě přivedl k redaktorské činnosti (tedy technicky to byla jeho dnes již neexistující slovenská odnož). Díky tomuto webu jsem začal milovat psání článků, titulkování a poznávání nových jazyků. Potkal jsem na něm skvělé lidi. Je to prostě moje srdcovka, a i proto na něm dodnes působím.

 

NGFailsub.eu

 

NG

Skupina nadšenců překládající anime. Ke konci roku jsem jim pomáhal rozjet nový web a občas jsem tam přispěl svými překlady, teď už mám ve skupině spíše pasivní roli, ale na web stále dohlížím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *