by

Na co od Marvelu se těším?

Po delší době tu máme další článek, tentokrát bych vám chtěl tak trochu shrnout co Marvel chystá a na co se nejvíc těším.

Jak jistě spousta z vás ví, v říjnu se chystá premiéra již druhého filmu marvelovské fáze 2 Thor: Temný svět, Thora jsem před jeho prvním filmem neměl moc v lásce, přišel mi jednoduše takový… Divný, ale po prvním filmu a Avengers jsem si ho jako postavu velmi oblíbil a těším se na další počiny s ním spojené.

Thor - Temný svět

Příběh tohoto dílu by se měl točit kolem Temnoty, která existovala ještě před vesmírem, teď se vrací a syn Odinův ji musí zastavit. Tento nepřítel je natolik nebezpečný, že Thor povolá na pomoc i svého uvězněného bratra Lokiho, takže nás určitě čeká velmi zajímavý film a  uvidíme, jak se Thor s novou výzvou popasuje.

Dalším mnou velmi očekávaným počinem je hra Lego Marvel Super Heroes, ve které by se měli objevit nejrůznější superhrdinové a padouši a to přeš X-meny až po Spider-mana, nebo Galactuse, toto bude jednoduše skvělé!

Gamestage_MarvelSuperHeroes_950x300main

V Americe by hra měla vyjít 15. října, v EU pak 18. listopadu. Připravil jsem si pro vás trailer s českými titulky, ty jsou ale dělané z odposlechu, takže nemusí být úplně přesné. :-).

A které, že filmy do té fáze dvě patří, no tak si to pěkně popořádku shrňme: Iron man 3, Thor: Temný svět, Captain America: The Winter Soldier, Gurdians of the Galaxy, Avengers 2: Age of Ultron. Od kapitána dál ještě není k dispozici tolik informací, věřím ale, že nás Marvel nezklame. 😀

Mimo jiné se nám také představí noví X-meni, což bude více než přijatelná výplň mezi jednotlivými „Avengers filmy“.

A jak jste na tom vy? Na který film z Marvel universa se nejvíc těšíte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *